VideoMix

2.7.8

5.0

2

Android cihazınızdan filmleri ve TV şovlarını izleyin

768k

Bu uygulamayı oyla

VideoMix direk olarak Android'den sayısız film ve TV şovlarını izlemenize izin veren bir uygulamadır. VideoMix'in içeriği kategorilere göre itinayla düzenlenmiştir, böylece beğendiğiniz filmleri bulmak kolaylaşır. Ayrıca, aradığınızı bulmak için var olan arama özelliğini de kullanabilirsiniz.

Tüm içerik harici sunucular üzerine kurulmuştur (videorockerz.com, filenuke.com, putlocker.com, sockshare.com, movpod.in, gorillavid.com, nowvideo.eu, novamov.com, movshare.net, zalaa. com, online.ua, vk.com, youtube.com, movshare.net, video.mail.ru, myvi.ru, smotri.com, openfile.ru, etc.). Bir şey izlemek için tek yapmanız gereken şey bağlantıya tıklamak, bir oynatıcı seçmek (MX Player ya da VLC gibi), ve bir kaç saniye beklemek.

Her bir dosya ayrıca ek bilgi içerir, böylece kolaylıkla IMDB sayfasını ziyaret edebilir, ilişkili filmleri, şovları ve çok daha fazlasını görebilirsiniz.

VideoMix, Android'den TV şovlarını ve filmleri çevrim içi izlemek için mükemmel bir uygulamadır. Arayüzü çok güzel olmasa da diğer özellikleri zamanınıza değdiğini gösterir. Üstelik katalog sürekli güncellenir ve böylece en son çıkan film ve şovlardan da haberiniz olur.
Uptodown X